Редакційний штат

КОЗЛОВСЬКИЙ Сергій Володимирович, д-р екон. наук, професор, професор кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса (головний редактор.)

АНТОНЮК Лариса Леонтіївна, д-р екон. наук, професор, проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Вадима Гетьмана.

БРИЧ Василь Ярославович,  д-р екон. наук, професор, директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Західноукраїнського національного університету.

ДОРОНІНА Ольга Анатоліївна,  д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.

ЖИТАР Максим Олегович, д-р. екон. наук, профсеор, професор кафедри фінансів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

ІОНІН Євген Євгенович, д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту Донецького національного університету імені Василя Стуса.

ЛАКТІОНОВА Олександра Анатоліївна, д-р екон. наук, професор, державний експерт експертної групи з питань вищої освіти і освіти дорослих директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України.

ЛЕВЧЕНКО Олександр Миколайович, д-р екон. наук, професор, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету.

ЛІСОГОР Лариса Сергіївна,  д-р екон. наук, професор, голова центру внутрішньополітичних досліджень, Національний інститут стратегічних досліджень.

МИЦЕНКО Іван Михайлович, д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук Центральноукраїнського національного технічного університету.

ОРЄХОВА Тетяна Вікторівна, д-р екон. наук, професор, декан економічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

МІЩУК Галина Юріївна,  д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування.

САВЧЕНКО Марина Василівна, д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса.

СЕГЕДА Сергій Андрійович, д-р екон. наук, професор кафедри маркетингу та бізнес-аналітики Донецького національного університету імені Василя Стуса.

ТОМЧУК Олеся Валеріївна, д-р екон. наук, професор, професор кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.

УШЕНКО Наталя Валентинівна,  д-р екон. наук, професор, професор кафедри міжнародної економіки Київського університету імені Бориса Грінченка.

ХАДЖИНОВ Ілля Васильович, д-р екон. наук, професор, ректор Донецького національного університету імені Василя Стуса.

ШАУЛЬСЬКА Лариса Володимирівна, д-р екон. наук, професор, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ЗАХАРІЄВ Андрій (Zahariev Andrey), доктор з економіки, професор, декан факультета, Господарська академія імені Д. А. Ценова (Болгарія).

ПОЛЬОВЧИК Ян. (Polowczyk Jаn), доктор наук з управління,  професор Університету економіки і бізнесу (Польща).

ШОЛТЕС Міхал (Šoltés Michal), доктор філософії, декан економічного факультету Кошицького технічного університету (Словаччина).